GTranslate  

slenfrdeit
   

HEGY TV (LIVE)  

03 Nov 2018
14:50 -
Trata - Agrochem Hrast
17 Nov 2018
14:50 -
Postojnska jama - Krim
   
   

BALINANJE  

20 Okt 2018
Serie A
21 Okt 2018
SP članice + U18 + U23
22 Okt 2018
SP članice + U18 + U23
23 Okt 2018
SP članice + U18 + U23
24 Okt 2018
SP članice + U18 + U23
25 Okt 2018
SP članice + U18 + U23
26 Okt 2018
SP članice + U18 + U23
27 Okt 2018
Elite 1
27 Okt 2018
SP članice + U18 + U23
27 Okt 2018
Serie A
   

PETANKA  

   
   

Tudi letošnji uvod v novo petankarsko sezono je bil na Brdu v Ljubljani, kjer smo lahko spremljali nastope najboljših igralk in igralcev petanke minule sezone. Osem mešanih trojk je sprva nastopilo v dveh predtekmovalnih skupinah, najboljši dve iz vsake skupine pa sta se uvrstili v polfinale. Po ekspresno hitro končanih polfinalnih obračunih smo bili priča sila zanimivemu finalu, v kateremu je slavila trojka v zasedbi Tatjana Šeruga, Žan Rode in Marko Brajer. V poraženi oranžni zasedbi je nastopila zmagovalka v točkovanju lestvice TOUR Alja Puh Ristić skupaj z lanskoletnima zmagovalcema mastersa Matevžom Dovžanom in Vladom Rumiha.

Nastopajoči

  • ORANŽNI
    • Alja Puh Ristić / Matevž Dovžan / Vlado Rumiha
  • VIJOLIČNI
    • Kaja Jamnik / Blaž Bonšek / Rudi Bela
  • RUMENI
    • Erika Sebanc / Slavko Novak / Martin Lipovšek
  • ZELENI
    • Tatjana Šeruga / Marko Brajer / Žan Rode
  • ROZA
    • Barbara Lemut / Marko Živič / Žiga Kobal
  • MODRI
    • Veronika Prohart / Klemen Poljanšek / Simon Bračič
  • RDEČI
    • Milena Mikec / Jože Skrbinek / Rasim Đogić
  • SIVI
    • Mojca Herbst / Miro Zadravec / Klemen Podgoršek

Rezultati

Skupina A

  • ROZA - MODRI 13:2
  • SIVI - VIJOLIČNI 13:0
  • ROZA - SIVI 12:13
  • MODRI - VIOLIČNI 2:13
  • Repesaž: ROZA - VIJOLIČNI 4:13

Skupina B

  • RUMENI - RDEČI 9:13
  • ORANŽNI - ZELENI 6:13
  • RDEČI - ZELENI 11:13
  • RUMENI - ORANŽNI 7:13
  • Repesaž: RDEČI - ORANŽNI 9:13

Polfinale

  • ORANŽNI  - SIVI 13:2
  • ZELENI - VIJOLIČNI 13:1

Finale

  • ORANŽNI (Puh Ristić, Dovžan, Rumiha) - ZELENI (Šeruga, Rode, Brajer) 9:13

Koledar 2018

  • 14. april - TOUR - DVOJICE (Sloga Ljubljana)
  • 21. april - TOUR - POSAMEZNO (Vila Ana Polje Ljubljana)
  • 28. april - DRŽAVNO PRVENSTVO - DVOJICE MIX (Medvedi Fužine Ljubljana)
  • 12. maj - DRŽAVNO PRVENSTVO - TROJKE (Hrast Dobrovce)
  • 26. maj - DRŽAVNO PRVENSTVO - NATANČNO ZBIJANJE (Brdo Ljubljana)
  • 2. junij - DRŽAVNO PRVENSTVO - POSAMEZNO (Vila Ana Polje Ljubljana)
  • 16. junij - DRŽAVNO PRVENSTVO - DVOJICE (Bobri Krim Ljubljana)
  • 23. junij - TOUR - DVOJICE (Vila Ana Polje Ljubljana)
  • 30. junij - CENTROPE CUP - TROJKE (Sloga Ljubljana)
  • 7. julij - TOUR - TROJKE (Janče)
  • 18. avgust - TOUR - DVOJICE (Zarja Ljubljana)
  • 1. september - TOUR - TROJKE (Arnika Vuzenica)
  • 8. september - DRŽAVNO PRVENSTVO - TROJKE MIX (Čatež)
   

SUPER LIGA  

Team
Points
1 TRATA 0
2 AGROCHEM HRAST 0
3 KRIM 0
4 AIKEA ANTENA 0
5 KOŠANA 0
6 SKALA 0
7 POSTOJNSKA JAMA 0
8 ZABIČE 0
   

SERIE A  

Team
Points
1 B.R.B. IVREA 2
2 LA PEROSINA 2
3 BORGONESE 1
4 NOVENTA 1
5 FERRIERA 1
6 GAGLIANICO 1
7 CHIAVARESE 1
8 BELLUNO 1
9 PONTESE 0
10 MONDOVI 0
   

PRVA HBL  

Team
Points
1 VARGON 0
2 ZRINJEVAC 0
3 ISTRA POREČ 0
4 PAZIN 0
5 SOKOL ORBICO 0
6 PULA 0
7 BISTON BRELA 0
8 GORČINA 0
9 LOVRAN 0
10 METKOVIĆ 0
   

ELITE 1  

Skupina 1

Team
Points
1 BELARUC LES BAINS 6
2 CRO LYON 6
3 MACON 0
4 TARARE 0

Skupina 2

Team
Points
1 SAINT VULBAS 6
2 FONTAINE 3
3 MONTELIMAR 0
4 AIX LES BAINS 0
   

Statistika obiskov

Slovenia 83.5%Slovenia
United States 9.1%United States
Croatia 3.6%Croatia
Germany 0.5%Germany
Italy 0.5%Italy

Danes: 1
Včeraj: 56
Ta teden: 215
Prejšnji teden: 288
Ta mesec: 989
Prejšnji mesec: 2136
Skupaj: 44123
Real time web analytics, Heat map tracking
© Hegy TV