GTranslate  

slenfrdeit
   

HEGY TV (LIVE)  

   
   

BALINANJE  

26 Jan 2019
Elite 1
26 Jan 2019
Prva HBL
26 Jan 2019
Serie A
26 Jan 2019
Super liga
02 Feb 2019
Elite 1
02 Feb 2019
Prva HBL
02 Feb 2019
Serie A
02 Feb 2019
Super liga
09 Feb 2019
Prva HBL
09 Feb 2019
Super liga
   

PETANKA  

   
   

Tudi letošnji uvod v novo petankarsko sezono je bil na Brdu v Ljubljani, kjer smo lahko spremljali nastope najboljših igralk in igralcev petanke minule sezone. Osem mešanih trojk je sprva nastopilo v dveh predtekmovalnih skupinah, najboljši dve iz vsake skupine pa sta se uvrstili v polfinale. Po ekspresno hitro končanih polfinalnih obračunih smo bili priča sila zanimivemu finalu, v kateremu je slavila trojka v zasedbi Tatjana Šeruga, Žan Rode in Marko Brajer. V poraženi oranžni zasedbi je nastopila zmagovalka v točkovanju lestvice TOUR Alja Puh Ristić skupaj z lanskoletnima zmagovalcema mastersa Matevžom Dovžanom in Vladom Rumiha.

Nastopajoči

  • ORANŽNI
    • Alja Puh Ristić / Matevž Dovžan / Vlado Rumiha
  • VIJOLIČNI
    • Kaja Jamnik / Blaž Bonšek / Rudi Bela
  • RUMENI
    • Erika Sebanc / Slavko Novak / Martin Lipovšek
  • ZELENI
    • Tatjana Šeruga / Marko Brajer / Žan Rode
  • ROZA
    • Barbara Lemut / Marko Živič / Žiga Kobal
  • MODRI
    • Veronika Prohart / Klemen Poljanšek / Simon Bračič
  • RDEČI
    • Milena Mikec / Jože Skrbinek / Rasim Đogić
  • SIVI
    • Mojca Herbst / Miro Zadravec / Klemen Podgoršek

Rezultati

Skupina A

  • ROZA - MODRI 13:2
  • SIVI - VIJOLIČNI 13:0
  • ROZA - SIVI 12:13
  • MODRI - VIOLIČNI 2:13
  • Repesaž: ROZA - VIJOLIČNI 4:13

Skupina B

  • RUMENI - RDEČI 9:13
  • ORANŽNI - ZELENI 6:13
  • RDEČI - ZELENI 11:13
  • RUMENI - ORANŽNI 7:13
  • Repesaž: RDEČI - ORANŽNI 9:13

Polfinale

  • ORANŽNI  - SIVI 13:2
  • ZELENI - VIJOLIČNI 13:1

Finale

  • ORANŽNI (Puh Ristić, Dovžan, Rumiha) - ZELENI (Šeruga, Rode, Brajer) 9:13

Koledar 2018

  • 14. april - TOUR - DVOJICE (Sloga Ljubljana)
  • 21. april - TOUR - POSAMEZNO (Vila Ana Polje Ljubljana)
  • 28. april - DRŽAVNO PRVENSTVO - DVOJICE MIX (Medvedi Fužine Ljubljana)
  • 12. maj - DRŽAVNO PRVENSTVO - TROJKE (Hrast Dobrovce)
  • 26. maj - DRŽAVNO PRVENSTVO - NATANČNO ZBIJANJE (Brdo Ljubljana)
  • 2. junij - DRŽAVNO PRVENSTVO - POSAMEZNO (Vila Ana Polje Ljubljana)
  • 16. junij - DRŽAVNO PRVENSTVO - DVOJICE (Bobri Krim Ljubljana)
  • 23. junij - TOUR - DVOJICE (Vila Ana Polje Ljubljana)
  • 30. junij - CENTROPE CUP - TROJKE (Sloga Ljubljana)
  • 7. julij - TOUR - TROJKE (Janče)
  • 18. avgust - TOUR - DVOJICE (Zarja Ljubljana)
  • 1. september - TOUR - TROJKE (Arnika Vuzenica)
  • 8. september - DRŽAVNO PRVENSTVO - TROJKE MIX (Čatež)
   

SUPER LIGA  

Team
Points
1 TRATA 14
2 ZABIČE 14
3 SKALA 12
4 AGROCHEM HRAST 9
5 KRIM 7
6 AIKEA ANTENA 6
7 POSTOJNSKA JAMA 2
8 KOŠANA 0
   

SERIE A  

Team
Points
1 GAGLIANICO 19
2 B.R.B. IVREA 18
3 LA PEROSINA 16
4 BORGONESE 12
5 BELLUNO 9
6 PONTESE 8
7 FERRIERA 8
8 NOVENTA 7
9 CHIAVARESE 2
10 MONDOVI 1
   

PRVA HBL  

Team
Points
1 ZRINJEVAC 18
2 PULA 16
3 ISTRA POREČ 16
4 BISTON BRELA 12
5 PAZIN 11
6 SOKOL ORBICO 10
7 METKOVIĆ 9
8 VARGON 7
9 GORČINA 3
10 LOVRAN 0
   

ELITE 1  

Play off

Team
Points
1 SAINT VULBAS 6
2 CRO LYON 4
3 BELARUC LES BAINS 3
4 FONTAINE 1

Play out

Team
Points
1 MONTELIMAR 6
2 AIX LES BAINS 4
3 TARARE 4
4 MACON 1
   

Statistika obiskov

Slovenia 64.6%Slovenia
United States 27.6%United States
Croatia 4.1%Croatia
Bosnia And Herzegovina 0.9%Bosnia And Herzegovina
France 0.8%France

Danes: 6
Včeraj: 25
Ta teden: 57
Prejšnji teden: 193
Ta mesec: 643
Prejšnji mesec: 1135
Skupaj: 48746
Real time web analytics, Heat map tracking
© Hegy TV