GTranslate  

slenfrdeit
   

HEGY TV (LIVE)  

   
   

BALINANJE  

26 Maj 2018
Evropski pokal
09 Jun 2018
Evropski pokal
10 Jun 2018
Evropski pokal
   

PETANKA  

26 Maj 2018
DP zbijanje
02 Jun 2018
DP posamezno
06 Jun 2018
Liga
13 Jun 2018
Liga
16 Jun 2018
DP dvojice
   
   

V Dobrovcih pri Miklavžu na Dravskem polju je bilo včeraj na sporedu drugo letošnje državno prvenstvo. Člani in članice so se tokrat vsak v svoji konkurenci merili v igri trojk. Medtem ko je v ženski konkurenci nastopilo rekordnih štirinajst ekip, je bila moška konkurenca z enaindvajsetimi nastopajočimi ekipami nekoliko skromnejša kot je bilo to pričakovano. Najbolj zadovoljni so lahko v taboru Bobrov, osvojili so prvo mesto med članicami in drugo mesto med člani. Še naprej presenečajo Čateženi medtem ko se med najboljše štiri na letošnjih turnirjih redno uvrščajo Velenjčani. Organizatorju je nekoliko ponagajalo tudi vreme, a je bilo tekmovanje kljub temu izpeljano do konca.

Končni vrstni red

DP TROJKE - ČLANI

  • 1. SLOGA (Skrbinek Jože, Dovžan Matevž, Podgoršek Klemen)
  • 2. BOBRI (Antonijevič Dragan, Kosar Anton, Kršinar Matej)
  • 3. MEDVEDI (Osredkar Brane, Novak Robert, Lipovšek Martin)
  • 4. SLOGA (Dodig Anže, Butinar Miha, Šinkovec Žiga)
  • 5. HRAST (Peklar Jože, Kirbiš Bogdan, Jus Janez)
  • 5. SLOGA (Španič Srečko, Herbst Slavko, Andrijanič Marjan)
  • 5. BRDO (Brajer Marko, Novak Stanislav, Malovič Tomaž)
  • 5. VILA ANA (Sever Gregor, Vorih Drago, Košič Srečko)

DP TROJKE - ČLANICE

  • 1. BOBRI (Kujavec Darinka, Šeruga Tatjana, Kršinar Tea)
  • 2. ŠRD ČATEŽ (Vencelj Iris, Vencelj Nevenka, Iskra Milena)
  • 3. ŽABCI (Sebanc Erika, Krajnc Eva, Bračič Larisa, Kršinar Slavica)
  • 4. VELENJE (Malovšek Sonja, Praprotnik Jožica, Boso Jožica)
  • 5. ARNIKA (Vinšek Joža, Vinšek Petra, Zaveršnik Vida)
  • 5. SLOGA (Lemut Barbara, Lemut Kaja, Prohart Veronika)
  • 5. BRDO (Novak Nataša, Malovič Ksenja, Cvetkovič Nina)
  • 5. HRAST (Kšela Zdenka, Košarac Natalija, Kužner Zdenka)

 

DRŽAVNI PRVAKI

  • 2000 BALINČEK (Kobal Janez, Kutlačič Dragan, Rode Franci)
  • 2001 HRIBOVCI (Rode Franci, Brodnik Gorazd, Kokalj Sebastjan, Bokal Boštjan)
  • 2002 HRIBOVCI (Rode Franci, Brodnik Gorazd, Mihič Rok)
  • 2003 LISJAKI BIČEVJE (Hegler Janez, Hegler Boštjan, Hegler Primož)
  • 2004 PR' BALIN (Sever Gregor, Kutlačič Dragan, Oprešnik Gregor, Vrbanič Zoran)
  • 2005 MOČVIRNIKI (Kršinar Matej, Antonijevič Dragan, Ruparčič Vlado)
  • 2006 MEDVEDI FUŽINE (Osredkar Brane, Mrak Rok, Bračko Igor)
  • 2007 LISJAKI BIČEVJE (Juvan Valentin, Lipovšek Martin, Retelj Samo)
  • 2008 SLOGA (Oprešnik Gregor, Kilibarda Zoran, Dovžan Matevž)
  • 2009 HRIBOVCI (Rode Franci, Brodnik Gorazd, Kokalj Sebastjan, Rode Žan)
  • 2010 ZARJA BALINČEK (Kobal Janez, Kosar Anton, Kobal Žiga)
  • 2011 SLOGA (Skrbinek Jože, Kutlačič Dragan, Mlakar Iztok)
  • 2012 SRŠENI DOMŽALE (Antonijevič Dragan, Marinkovič Dragan, Šeruga Andrej)
  • 2013 HRIBOVCI (Sever Gregor, Oprešnik Gregor, Mihič Rok, Kršinar Matej)
  • 2014 SLOGA (Skrbinek Jože, Dovžan Matevž, Kozjek Matjaž)
  • 2015 SLOGA (Skrbinek Jože, Premru Tadej, Kozjek Matjaž)
  • 2016 SLOGA (Kutlačič Dragan, Šinkovec Žiga, Lukša Luka)
  • 2017 MEDVEDI (Zadravec Miro, Osredkar Brane, Novak Robert)
  • 2018 SLOGA (Dovžan Matevž, Skrbinek Jože, Podgoršek Klemen)

DRŽAVNE PRVAKINJE

  • 2001 HRIBOVCI (Hasnaš Mateja, Rode Maja, Rode Barbara)
  • 2002 PR' BALIN (Kujavec Darinka, Sever Ksenja, Dermota Mateja)
  • 2003 SLOGA (Lotrič Nataša, Zupanc Nataša, Gorenc Karmen)
  • 2004 MOČVIRNIKI (Žabjek Slavica, Traven Japelj Monika, Japelj Anka)
  • 2005 SLOGA (Gorenc Karmen, Lotrič Nataša, Zupanc Nataša)
  • 2006 HRIBOVCI (Hasnaš Mateja, Vrbinc Mateja, Rode Špela)
  • 2007 SRŠENI (Kujavec Darinka, Šeruga Tatjana, Kvartuh Mateja)
  • 2008 SRŠENI (Kujavec Darinka, Šeruga Tatjana, Kvartuh Mateja)
  • 2009 MEDVEDI (Bračič Laura, Puh Alja, Bračič Marija)
  • 2010 SRŠENI (Kujavec Darinka, Šeruga Tatjana, Kvartuh Mateja, Kvartuh Kaja)
  • 2011 SRŠENI (Kvartuh Mateja, Kvartuh Kaja, Šeruga Urša)
  • 2012 MEDVEDI (Jamnik Kaja, Bračič Laura, Bračič Marija, Puh Alja)
  • 2013 MEDVEDI (Jamnik Kaja, Bračič Laura, Bračič Marija)
  • 2014 SLOGA (Jamnik Kaja, Herbst Mojca, Krušič Tatjana)
  • 2015 SLOGA (Prohart Veronika, Lemut Barbara, Lemut Kaja, Lemut Nika)
  • 2016 HRAST (Kšela Zdenka, Dobaj Nada, Viher Marija)
  • 2017 MEDVEDI (Sebanc Erika, Bračič Laura, Sefić Mrvar Tija)
  • 2018 BOBRI (Kujavec Darinka, Šeruga Tatjana, Kršinar Tea)
   

SUPER LIGA  

Team
Points
1 TRATA 24
2 AGROCHEM 20
3 ZABIČE 17
4 KRIM 14
5 AIKEA ANTENA 12
6 SKALA 10
7 HRAST 9
8 POSTOJNSKA JAMA 4
   

SERIE A  

Team
Points
1 B.R.B. IVREA 21
2 LA PEROSINA 21
3 GAGLIANICO 18
4 PONTESE 16
5 FERRIERA 14
6 BORGONESE 13
7 NOVENTA 9
8 MASERA 0
   

PRVA HBL  

Team
Points
1 ZRINJEVAC 51
2 SOKOL 37
3 VARGON 37
4 ISTRA POREČ 32
5 PULA 30
6 BISTON BRELA 29
7 PAZIN 27
8 GORČINA 15
9 MARINIĆI 9
10 PODHUM 0
   

ELITE 1  

Team
Points
1 SAINT VULBAS 30
2 BELARUC LES BAINS 22
3 CRO LYON 17
4 AIX LES BAINS 15
5 FONTAINE 11
6 MACON 1
   

Statistika obiskov

Slovenia 66.2%Slovenia
France 13.3%France
Croatia 7.4%Croatia
United States 7.2%United States
Italy 3.5%Italy

Danes: 2
Včeraj: 32
Ta teden: 130
Prejšnji teden: 572
Ta mesec: 2511
Prejšnji mesec: 1442
Skupaj: 36570
Real time web analytics, Heat map tracking
© Hegy TV