GTranslate  

slenfrdeit
   

HEGY TV (LIVE)  

   
   

BALINANJE  

22 Sep 2018
Elite 1
27 Sep 2018
EP člani
28 Sep 2018
EP člani
29 Sep 2018
EP člani
30 Sep 2018
EP člani
13 Okt 2018
Elite 1
13 Okt 2018
Serie A
20 Okt 2018
Serie A
   

PETANKA  

22 Sep 2018
Liga - final four
27 Sep 2018
EP - članice
28 Sep 2018
EP - članice
29 Sep 2018
EP - članice
30 Sep 2018
EP - članice
05 Okt 2018
EP - člani+članice
06 Okt 2018
EP - člani+članice
07 Okt 2018
EP - člani+članice
11 Okt 2018
EP U18+U23
12 Okt 2018
EP U18+U23
   
   

Letošnje državno prvenstvo dvojic je bilo tako kot lani izpeljano v športnemu parku na Rakovniku. Med člani je slavila domača dvojica Bobrov v zasedbi Dragan Antonijevič in Matej Kršinar, ki sta bila pred leti soigralca pri Močvirnikih. Oba sta doslej osvojila po tri naslove v tej disciplini a nikoli skupaj. Med članicami sta se po triletnemu postu na vrh vrnili igralki Sloge Kaja Jamnik in Mojca Herbst. Za Jamnikovo je to že peta lovorika v tej diciplini. V kategoriji članov je nastopilo 29 dvojic, v kategoriji članic pa 21. Medtem ko je Antonijevič še bolj utrdil prvo mesto na lestvici TOUR, sta Herbstova in Jamnikova ob slabših uvrstitvah neposrednih konkurentk skorajda ujeli vodilno Šerugovo.  

 

Foto: Damjan Lukman

Končni vrstni red

DP DVOJICE - ČLANI

  • 1. BOBRI (Antonijevič Dragan, Kršinar Matej, Kobal Žiga)
  • 2. MEDVEDI (Sefič Adam, Novak Robert)
  • 3. VILA ANA (Rode Franci, Rode Žan, Vorih Drago)
  • 4. SLOGA (Šinkovec Žiga, Dodig Anže, Dovžan Matevž)
  • 5. VELENJE (Lukman Damjan, Boso Giovanni)
  • 5. BOBRI (Sodec Žan, Lazar Miha)
  • 5. BRDO (Malovič Tomaž, Bonšek Blaž)
  • 5. VELENJE (Brumec Jožef, Kuri Stojan)

DP DVOJICE - ČLANICE

  • 1. SLOGA (Jamnik Kaja, Herbst Mojca)
  • 2. HRAST (Viher Marija, Greifoner Milena)
  • 3. MEDVEDI (Puh Ristič Alja, Bračič Marija)
  • 4. VELENJE (Praprotnik Jožica, Boso Jožica)
  • 5. ŽABCI (Bračič Erika, Bračič Larisa)
  • 5. ŽABCI (Krajnc Eva, Kršinar Slavica)
  • 5. SLOGA (Sivka Alenka, Bela Snežana)
  • 5. BRDO (Cvetković Nina, Novak Nataša)

Foto: Damjan Lukman


DRŽAVNI PRVAKI - DVOJICE - ČLANI

  • 2000 SLOGA (Skrbinek Jože, Španič Srečko)
  • 2001 BALINČEK (Sever Gregor, Podgoršek Klemen)
  • 2002 MOČVIRNIKI (Antonijevič Dragan, Ramič Senad)
  • 2003 MOČVIRNIKI (Antonijevič Dragan, Ruparčič Vlado)
  • 2004 PR' BALIN (Sever Gregor, Oprešnik Gregor)
  • 2005 MOČVIRNIKI (Kršinar Matej, Japelj Andrej)
  • 2006 HRIBOVCI (Sever Gregor, Rode Franci)
  • 2007 SLOGA (Kutlačič Dragan, Oprešnik Gregor)
  • 2008 SLOGA (Kilibarda Zoran, Oprešnik Gregor)
  • 2009 SRŠENI (Antonijevič Dragan, Šeruga Andrej)
  • 2010 HRIBOVCI (Kršinar Matej, Brodnik Gorazd)
  • 2011 HRIBOVCI (Kršinar Matej, Sever Gregor)
  • 2012 SLOGA (Bela Rudi, Prusnik Hinko, Premru Tadej)
  • 2013 HRIBOVCI (Sever Gregor, Oprešnik Gregor)
  • 2014 SLOGA (Skrbinek Jože, Dovžan Matevž)
  • 2015 HRIBOVCI (Sever Gregor, Mihič Rok)
  • 2016 SLOGA (Šinkovec Žiga, Butinar Miha)
  • 2017 BRDO (Brajer Marko, Novak Stanislav)
  • 2018 BOBRI (Antonijevič Dragan, Kršinar Matej, Kobal Žiga)

DRŽAVNE PRVAKINJE - DVOJICE - ČLANICE

  • 2000 MEDVEDI (Puh Alja, Dermota Mateja)
  • 2001 PR' BALIN (Kujavec Darinka, Sever Ksenja)
  • 2002 PR' BALIN  (Kujavec Darinka, Dermota Mateja)
  • 2003 KOJOTI (Klakočer Mojca, Fink Mateja)
  • 2004 MOČVIRNIKI (Traven Japelj Monika, Žabjek Slavica)
  • 2005 POLJE (Hasnaš Matej, Govednik Božena)
  • 2006 SRŠENI (Kujavec Darinka, Šeruga Tatjana)
  • 2007 MOČVIRNIKI (Kršinar Slavica, Traven Japelj Monika)
  • 2008 SLOGA (Zupanc Nataša, Krušič Tatjana)
  • 2009 SRŠENI (Kujavec Darinka, Šeruga Tatjana)
  • 2010 SRŠENI (Kujavec Darinka, Šeruga Tatjana)
  • 2011 MEDVEDI (Jamnik Kaja, Bračič Laura)
  • 2012 MEDVEDI (Jamnik Kaja, Bračič Laura)
  • 2013 MEDVEDI (Jamnik Kaja, Bračič Laura)
  • 2014 SLOGA (Jamnik Kaja, Herbst Mojca)
  • 2015 HRIBOVCI (Kršinar Slavica, Kršinar Tea)
  • 2016 SLOGA (Lemut Barbara, Prohart Veronika)
  • 2017 MEDVEDI (Sebanc Erika, Bračič Larisa)
  • 2018 SLOGA (Jamnik Kaja, Herbst Mojca)

Foto: Damjan Lukman

Medvedki krojili mladinsko prvenstvo

V konkurenci U18 so nastopile le štiri dvojice, več kot očitno pa je da se z mladino praktično ukvarjajo le na Fužinah.

DP DVOJICE - U18

  • 1. Sefič Mrvar Tia (Medvedi) / Poljak Deni (Medvedi)
  • 2. Dragar Erazem (Medvedi) / Maričič Matic (Medvedi)
  • 3. Nikolič Bojan (Medvedi) / Lemut Kaja (Sloga)
  • 4. Šubic Aljaž (Medvedi) / Šubic Hana (Medvedi)
   

SUPER LIGA  

Team
Points
1 TRATA 0
2 AGROCHEM HRAST 0
3 KRIM 0
4 AIKEA ANTENA 0
5 KOŠANA 0
6 SKALA 0
7 POSTOJNSKA JAMA 0
8 ZABIČE 0
   

SERIE A  

Team
Points
1 BORGONESE 0
2 PONTESE 0
3 LA PEROSINA 0
4 B.R.B. IVREA 0
5 NOVENTA 0
6 FERRIERA 0
7 GAGLIANICO 0
8 CHIAVARESE 0
9 MONDOVI 0
10 BELLUNO 0
   

PRVA HBL  

Team
Points
1 VARGON 0
2 ZRINJEVAC 0
3 ISTRA POREČ 0
4 PAZIN 0
5 SOKOL ORBICO 0
6 PULA 0
7 BISTON BRELA 0
8 GORČINA 0
9 LOVRAN 0
10 METKOVIĆ 0
   

ELITE 1  

Skupina 1

Team
Points
1 CRO LYON 0
2 BELARUC LES BAINS 0
3 MACON 0
4 TARARE 0

Skupina 2

Team
Points
1 AIX LES BAINS 0
2 SAINT VULBAS 0
3 MONTELIMAR 0
4 FONTAINE 0
   

Statistika obiskov

Slovenia 79.1%Slovenia
United States 11.1%United States
Croatia 5.5%Croatia
Australia 0.6%Australia
France 0.5%France

Danes: 92
Včeraj: 123
Ta teden: 392
Prejšnji teden: 567
Ta mesec: 1356
Prejšnji mesec: 976
Skupaj: 42354
Real time web analytics, Heat map tracking
© Hegy TV