GTranslate  

slenfrdeit
   

HEGY TV (LIVE)  

   
eurochamp
   

BALINANJE  

21 Sep 2019
Elite 1
21 Sep 2019
Prva liga
24 Sep 2019
SP U18/U23
25 Sep 2019
SP U18/U23
26 Sep 2019
SP U18/U23
27 Sep 2019
SP U18/U23
28 Sep 2019
Elite 1
28 Sep 2019
Prva liga
28 Sep 2019
SP U18/U23
29 Sep 2019
Prva liga
   

PETANKA  

20 Sep 2019
EP člani
21 Sep 2019
EP člani
22 Sep 2019
EP člani
28 Sep 2019
Liga - final four
03 Okt 2019
EP - U23
04 Okt 2019
EP - U23
05 Okt 2019
EP - U23
05 Okt 2019
TOUR dvojice
06 Okt 2019
EP - U23
   
   

Statistika obiskov

Slovenia 79.8%Slovenia
United States 12.1%United States
Croatia 4.9%Croatia
Italy 0.4%Italy
France 0.2%France

Danes: 16
Včeraj: 48
Ta teden: 318
Prejšnji teden: 760
Ta mesec: 1525
Prejšnji mesec: 1578
Skupaj: 62293

Minuli konec tedna je španska Almeria gostila drugo svetovno prvenstvo dvojic ter istočasno tretje svetovno prvenstvo posameznic in posameznikov. Nastopilo je nekaj manj kot petdeset reprezentanc, žal med udeleženci ni bilo slovenskih petankarjev.  Na svetovni sceni v primerjavi s prejšnjim prvenstvom ni bistvenih sprememb. Tudi tokrat je bila najuspešnejša reprezentanca Francije, ki je osvojila kolajne v vseh petih disciplinah, takoj za njo pa je tako kot dve leti nazaj reprezentanca Tajske. Kolajne je osvojilo enajst držav, med njimi pa ni države gostiteljice. Španska reprezentanca namreč kljub dvojni zasedbi v vsaki disciplini ni uspela poseči po najvišjih mestih, trikrat so bili blizu ampak se je pot končala v četrtfinalu. 

 

Henri Lacroix in Philippe Suchaud ubranila naslov


POSAMEZNO - ČLANICE

  • 1. Charlotte Darodes (FRANCIJA)
  • 2. Phantipha Wongchuvej (TAJSKA)
  • 3. Mouna Beji (TUNIZIJA)
  • 3. Jessica Meskens (BELGIJA)
  • 5. Katrine Oben (DANSKA)
  • 5. Aure Blazquez (ŠPANIJA)
  • 5. Ouk Sreymom (KAMBODŽA)
  • 5. Yen Lin Yang (KITAJSKI TAJPEJ)

POSAMEZNO ČLANI

  • 1. Maiky Molinas (ŠVICA)
  • 2. Henri Lacroix (FRANCIJA)
  • 3. Franck Millo (MONAKO)
  • 3. Tanakorn Saengkaew (TAJSKA)
  • 5. Emil Pedersen (DANSKA)
  • 5. Francois Ndiaye (SENEGAL)
  • 5. Claudio Contardi (LUKSEMBURG)
  • 5. Fanomezantsoa Ramarimanana (MADAGASKAR)

DVOJICE - MIX

  • 1. TAJSKA (Nantawan Fuangsanit - Sarawut Sriboonpeng)
  • 2. FRANCIJA (Angelique Colombet - Philippe Suchaud)
  • 3. MONAKO (Anne Della Pietra - Eric Motte)
  • 3. BELGIJA (Nancy Barzin - Joel Marchendise)
  • 5. ŠPANIJA (Charo Ines - Enrique Catalan)
  • 5. ŠVEDSKA (Matilda Bostrom - William Silfverberg)
  • 5. ITALIJA (Jessica Rattenni - Alessio Cocciolo)
  • 5. MAURITIUS (Anju Dawkee - Oudesh Shibnauth)

Švicar Maiky Molinas z vrha izrinil Lacroixa


DVOJICE - ČLANICE

  • 1. TAJSKA (Phantipha Wongchuvej - Nantawan Fuangsanit)
  • 2. ŠVEDSKA (Jessica Johansson - Matilda Bostrom)
  • 3. FRANCIJA (Angelique Colombet - Charlotte Darodes)
  • 3. KANADA (Maryse Bergeron - Kassandra Dufresne)
  • 5. NORVEŠKA (Charlotte Jayer - Ranu Homniam)
  • 5. ANGLIJA (Samantha Thacher - Emma Longstaff)
  • 5. DANSKA (Katrine Junge - Maria Saxild Laursen)
  • 5. ŠPANIJA (Charo Ines - Aure Blazquez)

DVOJICE - ČLANI

  • 1. FRANCIJA (Henri Lacroix - Philippe Suchaud)
  • 2. ITALIJA (Diego Rizzi - Alessio Cocciolo)
  • 3. MADAGASKAR (Fanomezantsoa Ramarimanana - Urbain J. Ramanantiaray)
  • 3. SLONOKOŠČENA OBALA (Fabrice Assan - Maiga Choaib)
  • 5. ŠVEDSKA (Ali Abdi - William Silfverberg)
  • 5. SENEGAL (Francois Ndiaye - Sidi Fall)
  • 5. KANADA (Thomas Poulplot - Yanick Launie)
  • 5. ŠVICA (Maiky Molinas - Joel Chervet)

Charlotte Darodes - prva zlata Francozinja v igri posamezno


OSVOJENE KOLAJNE

    Z S B  
Francija   2 2 1  
Tajska   2 1 1  
Švica   1      
Italija     1    
Švedska     1    
Belgija       2  
Monako       2  
Tunizija       1  
Kanada       1  
Madagaskar       1  
Slonokoščena obala       1  

Tajska prevzela primat med mešanimi pari


Svetovni prvaki - posamezno

ČLANICE

  • 2015 - Yollanda Matarranz (Španija)
  • 2017 - Ouk Sreymom (Kambodža)
  • 2019 - Charlotte Darodes (Francija) 

ČLANI

  • 2015 - Charles Weibel (Belgija)
  • 2017 - Henri Lacroix (Francija)
  • 2019 - Maiky Molinas (Švica)

Svetovni prvaki - dvojice

MIX

  • 2017 - TUNIZIJA (Asma Belli - Majdi Hammami)
  • 2019 - TAJSKA (Nantawan Fuangsanit - Sarawut Sriboonpeng)

ČLANICE

  • 2017 - TAJSKA (Phantipha Wongchuvej - Nantawan Fuangsanit)
  • 2019 - TAJSKA (Phantipha Wongchuvej - Nantawan Fuangsanit)

ČLANI

  • 2017 - FRANCIJA (Henri Lacroix - Philippe Suchaud)
  • 2019 - FRANCIJA (Henri Lacroix - Philippe Suchaud)

Tajska po zaslugi svojih deklet diha Franciji za vrat 


 

   

SUPER LIGA  

Team
Points
1 TRATA 0
2 MARJETICA KOPER 0
3 AGROCHEM HRAST 0
4 KRIM 0
5 AIKEA ANTENA 0
6 KOŠANA 0
7 SKALA 0
8 POSTOJNSKA JAMA 0
9 ZABIČE 0
10 ILIRSKA BISTRICA 0
   

SERIE A  

Team
Points
1 BORGONESE 0
2 PONTESE 0
3 LA PEROSINA 0
4 B.R.B. IVREA 0
5 NOVENTA 0
6 FERRIERA 0
7 GAGLIANICO 0
8 ROSTA 0
   

PRVA HBL  

Team
Points
1 VARGON 0
2 ZRINJEVAC 0
3 ISTRA POREČ 0
4 MARINIĆI 0
5 PAZIN 0
6 SOKOL ORBICO 0
7 PULA 0
8 BISTON BRELA 0
9 METKOVIĆ 0
10 PRIMOŠTEN 0
   

ELITE 1  

Skupina 1

Team
Points
1 SAINT VULBAS 0
2 MONTELIMAR 0
3 FONTAINE 0
4 GAP 0

Skupina 2

Team
Points
1 CRO LYON 0
2 AIX LES BAINS 0
3 ROMANS 0
4 BALARUC LES BAINS 0
   
Real time web analytics, Heat map tracking
© Hegy TV