GTranslate  

slenfrdeit
   

HEGY TV (LIVE)  

   
   

BALINANJE  

31 Avg 2019
Prva liga
07 Sep 2019
Prva liga
14 Sep 2019
Prva liga
   

PETANKA  

28 Avg 2019
Liga
31 Avg 2019
DP trojke
04 Sep 2019
Liga
07 Sep 2019
CC Slovenija
11 Sep 2019
Liga
14 Sep 2019
DP dvojice mix
18 Sep 2019
Liga
   
   

Statistika obiskov

Slovenia 70%Slovenia
United States 23.8%United States
Croatia 3%Croatia
Bosnia And Herzegovina 0.5%Bosnia And Herzegovina
Italy 0.3%Italy

Danes: 32
Včeraj: 107
Ta teden: 32
Prejšnji teden: 304
Ta mesec: 587
Prejšnji mesec: 1552
Skupaj: 59777

Tudi deveti poizkus za napredovanje v naslednji krog se je petankarjem ljubljanske Sloge, ki so v evropskemu pokalu nastopili že tretji zapored, žal izjalovil. V Lyonu so ob odsotnosti standardnega člana prve zasedbe in reprezentanta Matevža Dovžana premagali le prvaka Škotske medtem ko je bila realna možnost za napredovanje zapravljena že v drugemu krogu po porazu proti Madžarom. Za piko na i so Slogaši sicer tesno klonili tudi proti prvakom Ukrajine ter na koncu zasedli šesto mesto v skupini. Na zaključni turnir šestnajsterice, ki bo na sporedu konec novembra prav tako v Franciji, so se uvrstile najboljše štiri ekipe iz vsake skupine.

Letošnji nastop slovenskega predstavnika zagotovo šteje za neuspeh. Slovenska klubska petanka tako ostaja pri najboljšem dosežku ekipe Hribovcev iz leta 2006, ko so se takrat kot tretjeuvrščena ekipa državnega prvenstva po odpovedi Polja in Močvirnikov ter po izločitvi prvakov Estonije in Danske zavihteli na final four in tam osvojili četrto mesto.

Rezultati - skupina A

1. krog

  • ŠD Sloga (SLO) - Boule Hedebo KIF (DEN)  4:27
  • Pecsi VSK (HUN) - CB Monegasque (MON) 7:24
  • Kharkiv PC "Tabby" (UKR) - Inverleith PC (SCO) 24:7
  • Lyon Petanque des Canuts (FRA) - prosto

2. krog

  • ŠD Sloga (SLO) - Pecsi VSK (HUN) 13:18
  • Boule Hedebo KIF (DEN) - CB Monegasque (MON) 7:24
  • Lyon Petanque des Canuts (FRA) - Kharkiv PC "Tabby" (UKR) 31:0
  • Inverleith PC (SCO) - prosto

3. krog

  • ŠD Sloga (SLO) - Inverleith PC (SCO) 21:10
  • Lyon Petanque des Canuts (FRA) - Boule Hedebo KIF (DEN) 31:0
  • Pecsi VSK (HUN) - Kharkiv PC "Tabby" (UKR) 24:7
  • CB Monegasque (MON) - prosto

4. krog

  • ŠD Sloga (SLO) - Lyon Petanque des Canuts (FRA) 0:31
  • CB Monegasque (MON) - Kharkiv PC "Tabby" (UKR) 26:5
  • Boule Hedebo KIF (DEN) - Inverleith PC (SCO) 29:2
  • Pecsi VSK (HUN) - prosto

5. krog

  • Boule Hedebo KIF (DEN) - Kharkiv PC "Tabby" (UKR) 31:0
  • Lyon Petanque des Canuts (FRA) - Pecsi VSK (HUN) 31:0
  • CB Monegasque (MON) - Inverleith PC (SCO) 29:2
  • ŠD Sloga (SLO) - prosto

6. krog

  • ŠD Sloga (SLO) - Kharkiv PC "Tabby" (UKR) 15:16
  • CB Monegasque (MON) - Lyon Petanque des Canuts (FRA) 7:24
  • Pecsi VSK (HUN) - Inverleith PC (SCO) 28:3
  • Boule Hedebo KIF (DEN) - prosto

7. krog

  • ŠD Sloga (SLO) - CB Monegasque (MON) 0:31
  • Pecsi VSK (HUN) - Boule Hedebo KIF (DEN) 2:29
  • Lyon Petanque des Canuts (FRA) - Inverleith PC (SCO) 31:0
  • Kharkiv PC "Tabby" (UKR) - prosto

Končni vrstni red

  1. Lyon Petanque des Canuts (FRA) - 18 točk
  2. CB Monegasque (MON) - 15 točk
  3. Boule Hedebo KIF (DEN) - 12 točk
  4. Pecsi VSK (HUN) - 9 točk
  5. Kharkiv PC "Tabby" (UKR) - 6 točk
  6. ŠD Sloga (SLO) - 3 točke
  7. Inverleith PC (SCO) - 0 točk

Preostali zdeleženci zaključnega dela evropskega pokala

  • ASD Bocciafila Valle Maira (Italija)
  • Les Cailloux Zeist (Nizozemska)
  • Boulefreunde Malsch (Nemčija)
  • OKS Sokol Wroclaw (Poljska)
  • PC Pachy Waterloo (Belgija)
  • Baldock town PC (Anglija)
  • Sorbyangens bouleklubb (Švedska)
  • PSC Jarvenpaa (Finska)
  • La Petanque Genevoise (Švica)
  • Riganelli Esch (Luksemburg)
  • Carreau Brno (Češka)
  • SK Upesciems (Latvija)

Poleg slovenskega predstavnika so se od tekmovanja poslovili še predstavniki Ukrajine, Škotske, Bolgarije, Slovaške, Norveške, Estonije, Avstrije, Rusije, Jerseya in Walesa.

   

SUPER LIGA  

Team
Points
1 TRATA 0
2 MARJETICA KOPER 0
3 AGROCHEM HRAST 0
4 KRIM 0
5 AIKEA ANTENA 0
6 KOŠANA 0
7 SKALA 0
8 POSTOJNSKA JAMA 0
9 ZABIČE 0
10 ILIRSKA BISTRICA 0
   

SERIE A  

Team
Points
1 B.R.B. IVREA 30
2 LA PEROSINA 30
3 GAGLIANICO 28
4 BORGONESE 20
5 PONTESE 20
6 BELLUNO 17
7 FERRIERA 14
8 NOVENTA 10
9 CHIAVARESE 8
10 MONDOVI 3
   

PRVA HBL  

Team
Points
1 VARGON 0
2 ZRINJEVAC 0
3 ISTRA POREČ 0
4 MARINIĆI 0
5 PAZIN 0
6 SOKOL ORBICO 0
7 PULA 0
8 BISTON BRELA 0
9 METKOVIĆ 0
10 PRIMOŠTEN 0
   

ELITE 1  

Skupina 1

Team
Points
1 SAINT VULBAS 0
2 MONTELIMAR 0
3 FONTAINE 0
4 GAP 0

Skupina 2

Team
Points
1 CRO LYON 0
2 AIX LES BAINS 0
3 ROMANS 0
4 BALARUC LES BAINS 0
   
Real time web analytics, Heat map tracking
© Hegy TV