GTranslate  

slenfrdeit
   

HEGY TV (LIVE)  

26 Okt 2019
15:00 -
Postojnska jama - Zabiče
16 Nov 2019
15:00 -
Agrochem Hrast - Trata
   
PARIS
   

BALINANJE  

19 Okt 2019
Elite 1
19 Okt 2019
Prva liga
26 Okt 2019
Elite 1
26 Okt 2019
Prva HBL
26 Okt 2019
Serie A
26 Okt 2019
Super liga
01 Nov 2019
World cup - članice
02 Nov 2019
Prva HBL
02 Nov 2019
Super liga
02 Nov 2019
World cup - članice
   

PETANKA  

04 Nov 2019
SP članice + U18
05 Nov 2019
SP članice + U18
06 Nov 2019
SP članice + U18
07 Nov 2019
SP članice + U18
08 Nov 2019
SP članice + U18
09 Nov 2019
SP članice + U18
10 Nov 2019
SP članice + U18
16 Nov 2019
DP zbijanje
   
   

Statistika obiskov

Slovenia 84.9%Slovenia
United States 7.7%United States
Croatia 3.5%Croatia
Italy 0.5%Italy
France 0.5%France

Danes: 3
Včeraj: 63
Ta teden: 166
Prejšnji teden: 910
Ta mesec: 1661
Prejšnji mesec: 3869
Skupaj: 66298

Danes v popoldanskih urah so se v Športnemu društvi Zarja v Ljubljani zbrali slovenski petankarji ob sprejemu bronaste reprezentance v zasedbi selektor Klemen Podgoršek ter igralci Gregor Sever, Gregor Oprešnik, Žan Rode in Matevž Dovžan.  Sprejema se je udeležila tudi veteranska reprezentanca, ki je kot sem že omenil osvojila pokal narodov. Po lanskoletnem bronu Kaje Jamnik je to že drugo odličje za slovenske petankarje in vsi skupaj seveda upamo da se bo ta trend nadaljeval tudi na svetovnih prvenstvih.

Časa za počitek ni na pretek saj je že to soboto na sporedu zaključni turnir četverice kjer bomo dobili letošnjega ekipnega državnega prvaka. V Ljubljanskemu Polju se bosta v prvem polfinalnem paru pomerila Sloga in Hribovci, v drugem polfinalnem paru pa domača Vila Ana ter presenečenje sezone ŠRD Čatež.

Člani petankarske odprave v Bolgarijo - manjka Tatjana Šeruga

Bronasti junaki iz Albene

   

SUPER LIGA  

Team
Points
1 TRATA 0
2 MARJETICA KOPER 0
3 AGROCHEM HRAST 0
4 KRIM 0
5 AIKEA ANTENA 0
6 KOŠANA 0
7 SKALA 0
8 POSTOJNSKA JAMA 0
9 ZABIČE 0
10 ILIRSKA BISTRICA 0
   

PRVA LIGA  

Team
Points
1 VELENJE 16
2 LOGATEC 12
3 PLANINA KRANJ 11
4 ČIRČE VAN-DEN 10
5 SLOGA 9
6 ORLEK ORO MET 6
7 CESTA 4
8 CENTER KRANJ 4
9 GRADNA GIK 4
10 JADRAN IZOLA 4
   

SERIE A  

Team
Points
1 BORGONESE 0
2 PONTESE 0
3 LA PEROSINA 0
4 B.R.B. IVREA 0
5 NOVENTA 0
6 FERRIERA 0
7 GAGLIANICO 0
8 ROSTA 0
   

PRVA HBL  

Team
Points
1 VARGON 0
2 ZRINJEVAC 0
3 ISTRA POREČ 0
4 MARINIĆI 0
5 PAZIN 0
6 SOKOL ORBICO 0
7 PULA 0
8 BISTON BRELA 0
9 METKOVIĆ 0
10 PRIMOŠTEN 0
   

ELITE 1  

Skupina 1

Team
Points
1 SAINT VULBAS 6
2 MONTELIMAR 3
3 FONTAINE 3
4 GAP 1

Skupina 2

Team
Points
1 BALARUC LES BAINS 6
2 CRO LYON 3
3 AIX LES BAINS 0
4 ROMANS 0
   
Real time web analytics, Heat map tracking
© Hegy TV