GTranslate  

slenfrdeit
   

HEGY TV (LIVE)  

08 Feb 2020
14:45 -
Trata - Agrochem Hrast
15 Feb 2020
14:45 -
Agrochem Hrast - Skala
   
worldchamp
   

BALINANJE  

01 Feb 2020
Prva HBL
01 Feb 2020
Super liga
08 Feb 2020
Elite 1
08 Feb 2020
Prva HBL
08 Feb 2020
Serie A
08 Feb 2020
Super liga
15 Feb 2020
Prva HBL
15 Feb 2020
Serie A
15 Feb 2020
Super liga
22 Feb 2020
Prva HBL
   

PETANKA  

   
   

Statistika obiskov

Slovenia 77.8%Slovenia
United States 15.4%United States
Croatia 4.1%Croatia
Ireland 0.5%Ireland
France 0.3%France

Danes: 9
Včeraj: 169
Ta teden: 403
Prejšnji teden: 615
Ta mesec: 1774
Prejšnji mesec: 2628
Skupaj: 77116

Danes v popoldanskih urah so se v Športnemu društvi Zarja v Ljubljani zbrali slovenski petankarji ob sprejemu bronaste reprezentance v zasedbi selektor Klemen Podgoršek ter igralci Gregor Sever, Gregor Oprešnik, Žan Rode in Matevž Dovžan.  Sprejema se je udeležila tudi veteranska reprezentanca, ki je kot sem že omenil osvojila pokal narodov. Po lanskoletnem bronu Kaje Jamnik je to že drugo odličje za slovenske petankarje in vsi skupaj seveda upamo da se bo ta trend nadaljeval tudi na svetovnih prvenstvih.

Časa za počitek ni na pretek saj je že to soboto na sporedu zaključni turnir četverice kjer bomo dobili letošnjega ekipnega državnega prvaka. V Ljubljanskemu Polju se bosta v prvem polfinalnem paru pomerila Sloga in Hribovci, v drugem polfinalnem paru pa domača Vila Ana ter presenečenje sezone ŠRD Čatež.

Člani petankarske odprave v Bolgarijo - manjka Tatjana Šeruga

Bronasti junaki iz Albene

   

SUPER LIGA  

Team
Points
1 AGROCHEM HRAST 20
2 TRATA 18
3 ZABIČE 15
4 ILIRSKA BISTRICA 12
5 SKALA 11
6 POSTOJNSKA JAMA 11
7 KRIM 10
8 AIKEA ANTENA 8
9 MARJETICA KOPER 5
10 KOŠANA 0
   

PRVA LIGA  

Team
Points
1 VELENJE 17
2 PLANINA KRANJ 13
3 LOGATEC 13
4 SLOGA 11
5 ČIRČE VAN-DEN 10
6 ORLEK ORO MET 8
7 CESTA 5
8 CENTER KRANJ 5
9 JADRAN IZOLA 4
10 GRADNA GIK 4
   

SERIE A  

Team
Points
1 B.R.B. IVREA 16
2 LA PEROSINA 14
3 NOVENTA 14
4 PONTESE 10
5 GAGLIANICO 8
6 BORGONESE 6
7 FERRIERA 4
8 ROSTA 0
   

PRVA HBL  

Team
Points
1 PULA 24
2 VARGON 24
3 ZRINJEVAC 18
4 SOKOL ORBICO 16
5 BISTON BRELA 15
6 PAZIN 15
7 ISTRA POREČ 12
8 METKOVIĆ 6
9 PRIMOŠTEN 4
10 MARINIĆI 0
   

ELITE 1  

Play off

Team
Points
1 SAINT VULBAS 12
2 CRO LYON 10
3 FONTAINE 4
4 BALARUC LES BAINS 0

Play out

Team
Points
1 AIX LES BAINS 7
2 GAP 7
3 ROMANS 7
4 MONTELIMAR 6
   
Real time web analytics, Heat map tracking
© Hegy TV